Vai Jūs izsniedzat kredītu?

Nē. Mēs neizsniedzam kredītus – mēs esam informatīva satura portāls.

Kā es varu dabūt kredītu?

Lai saņemtu kredītu ir nepieciešams būt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar kontu kādā no Latvijā esošām bankām.

Vai izsniedz kredītu no 18 gadiem?

Jā, šāda vecuma klientiem arī izsniedz kredītu. Lielākā daļa aizdevēju gan kredītu piedāvā no 20 gadiem!

Kā es varu dabūt kredītu bez procentiem?

Kredīts bez procentiem ir pieejams pie dažiem aizdevējiem. Lai saņemtu kredītu bez procentiem ir japiereģistrējas vienā no kompānijām, kas to piedāvā un jāizvēlas nepieciešamā summa. Maksimālā summa, kuru Jūs varat aizņemties ir atkarīga no aizdevēja.

Kā apvienot vairākus ātros kredītus?

Ja esi aizņemies vairākus ātros kredītus un jau apzinies, ka nespēsi tos atmaksāt mēneša beigās, tad vienīgais ceļš, kā nenokļūt parādnieku skaitā un nesabojātu savu kredītvēsturi, ir pieteikties patēriņa kredītam vai izmantot aizdevējus, kas piedāvā kredītu apvienošanu un pārkreditāciju. Ir jāizvēlas tā summa, kura būs pietiekami liela, lai atmaksātu visus ātros kredītus, un atmaksas periods, kas nesagādās nekādas finansu problēmas Tev un Tavai ģimenei. Izmanto mūsu salīdzinājuma paneli, lai izvēlētos kādu no patēriņa kredītu kompānijām.

Ko darīt, ja es nespēju atmaksāt kredītu laikā?

Šādā gadījumā ir iespējami divi ceļi – pirmais ir norādīts augstāk (patēriņa kredīts), bet otrs ir nedaudz izdevīgāks. Ja esi paņēmis ātro kredītu un nevari to atmaksāt, tad ir iespējams paņemt vel vienu ātro kredītu no citas kompānijas, lai atmaksātu esošo kredītu. Tas ir izdevīgi, ja aizdevējs izsniedz pirmo kredītu bez procentu maksas, tas nozīmē, ka paņemot 300 eiro uz vienu mēnesi, tā pati summa būs jāatgriež bez piemeksas par sniegto pakalpojumu. Bet, šādā veidā Tu vienkārši pagarināsi kredītu uz vienu mēnesi bez maksas. Ja Tu saproti, ka nespēsi atmaksāt arī šo kredītu, tad Tev kaut kas ir jāmaina, protams, uz tām izmaiņām Tev ir laiks, bet neaizraujies.

Vai es varu dabūt kredītu, ja mana kredītvēsture ir bojāta?

Jā. Kredīts ir pieejams pat ar bojātu kredītvēsturi, tomēr, to piedāvā tikai dažas kompānijas un galvenais nosacījums ir ķīla. Ja Tu esi gatavs ieķīlāt savu īpašumu (pārsvarā, automašīnu), tad izmanto mūsu salīdzinājuma paneli un kredīts pret ķīlu sadaļa izvēlies aizdevumu.